Warsztaty kulinarne

Ryszarda Majewskiego


warsztaty

Chcesz wyruszyć w przepyszną, kulinarną podróż, odkryć nowe smaki i poznać zasady rządzące stołem? Weź udział w Warsztatach Kulinarnych, które powstały z myślą o wszystkich miłośnikach dobrego smaku – zarówno amatorach, jak i tych bardziej doświadczonych.

Warsztaty kulinarne prowadzone przez Ryszarda Majewskiego mogą być organizowane w dwóch formach.
W Akademii Smaków – maksymalna liczba uczestników to 15 osób
W dowolnym miejscu w Polsce – liczbę osób oraz miejsce ustalają organizatorzy warsztatów
 
„W trakcie warsztatów kulinarnych moi goście przygotowują dania, komponując pełne menu – zaczynając od przystawek, przez główne dania, a kończąc na deserze. Podczas każdych zajęć uczę, bawiąc i korzystając ze smaków kuchni całego świata”
Ryszard Majewski, Szef Kuchni i Założyciel Akademii Smaków Ryszarda Majewskiego

Program Warsztatów Kulinarnych Akademii Smaków Ryszarda Majewskiego skierowany jest zarówno do osób indywidualnych, jak również do grup znajomych, przyjaciół lub rodzin, które chcą zorganizować spotkanie i spędzić je w sympatyczny i smaczny sposób. Na Warsztaty zapraszamy także firmy i instytucje – wspólne gotowanie to nietuzinkowa forma pracowniczych spotkań integracyjnych.
 
Oferta oraz przebieg Warsztatów są niezwykle elastyczne. Z przyjemnością dostosujemy je do Twoich indywidualnych oczekiwań – zarówno pod kątem finansowym, jak i urozmaicenia.

Najbardziej popularne tematy:
  • Smaki Hiszpanii
  • Smaki Meksyku
  • Smaki Włoch
  • Smaki Francji
  • Smaki Tex Mex
  • Karnawałowe przekąski

Zachęcamy do kontaktu

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z naszym menu i aktualnościami